Apie mus

Sveiki atvykę į GeraTara.lt! Mes esame įmonė, kuri aktyviai prisideda prie ekologijos išsaugojimo ir siekiame pirmauti tvarumo srityje.

Kas mes esame:

Geratara.lt - tai aukštos kokybės tarų buteliuose platintojas Lietuvoje. Mūsų produktai ne tik mažina plastiko atliekų vartojimą, bet ir skatina tvarumą ir sąmoningą vartojimą. Esame įsitikinę, kad maži žingsniai gali sukurti didelius pokyčius , todėl kiekvienas taros buteliukas, parduodamas mūsų svetainėje, yra mažas žingsnis link tvarumo, maksimalaus plastiko perdirbimo ir ekologinės gerovės puoselėjimo.

banner-01

Mūsų misija:

Mes įsipareigojame kurti tvarias ir aplinkai draugiškas alternatyvas, kurios ne tik atitiktų jūsų poreikius, bet ir prisidėtų prie rūšiavimo, perdirbimo ir pasaulinio plastiko naudojimo mažinimo.

Mūsų Vizija:

Mes svajojame apie pasaulį, kuriame tvarūs, perdirbami ir aplinkai draugiški produktai tampa standartu. Kartu su jumis, siekiame formuoti tokį ateities vaizdą. Prisijunkite prie mūsų ekologinės kelionės ir kartu kurkime tvarų ir sveiką pasaulį!

Kodėl verta rinktis GeraTara.lt produkciją?

Šiuo metu taikomos didelės nuolaidos!
Pristatymas 1-3 dienos!

Mes pasiruošę Jums padėti!

Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime per artimiausias 24 valandas.


  D.U.K

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Prekės išsiunčiamos ir pristatomos per 1-3d.d

  Perkant už 50 € ir daugiau siuntimas NEMOKAMAS!

  Su mumis galite susisiekti žemiau nurodytais kontaktais

  telefonu: +37063055533

  Facebook:  GeraTara

  Instagram: 

  El. paštu: info@Geratara.lt

  I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

  Paspaudę prisijungti prie paskyros, šalia rasite funkciją – atkurti slaptažodį. Suvedus savo el.paštą gausite žinutę, kurioje bus nuorodą, kurią paspaudę galėsite atkurti/susikurti slaptažodį.

  Jei prekė yra blokuota, pažeista ar netinkama naudoti ir įvertinus jog tai ne Jūsų kaltė, sugrąžinsime sumokėtus pinigus.

  Tikrai taip! Jei Jums reikalingas šis pristatymo būdas susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir kartu aptarsime galimybes

  Pirkinių krepšelis